wtorek, 31 marca 2015r.
OFERTA
KONTAKT
DELTA Salon Sprzedaży
Szosa Chełmińska 155A
87-100 Toruń
sklep@delta.torun.pl
Telefony:
(+48) 56 659 63 02
(+48) 513 10 63 63
Fax:
(+48) 56 659 63 02
Telefony czynne
w godzinach pracy:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
- O FIRMIE -
frezy grawerskie

Frezy Grawerskie

W poniższych katalogach przedstawiono szeroki wybór Frezów do grawerowania przeznaczone do pracy na grawerskich centrach obróbczych i ploterach grawerujących. Bardzo wysoka jakość wykonania i wytrzymałość, z którymi wiąże się niezawodność i długa żywotność. Mogą być Państwo pewni, że nasze frezy spełniają oczekiwania.

Zastosowanie: grawerowanie, frezowanie, fazowanie, cięcie, wycinanie. Frezy grawerskie znajdują zastosowanie do płytek drukowanych, aluminium, mosiądzu, miedzi, srebra, plexi, drewna, PCV, tworzyw sztucznych, laminatu i innych materiałów. Frezy grawerskie, to doskonałe narzędzie do grawerowania, nawiercania, punktowania i pogłębiania.

Frezy o bardzo wysokiej wydajności do najnowocześniejszych automatów CNC. Imponująca jakość frezowanych krawędzi. Frezy najmocniejsze w swojej klasie.

Specjalnie dla Państwa starannie dobieramy narzędzia frezujące najwyższej jakości, pomocne we wszelkiego rodzajach pracach technicznych. Szerokie grono odbiorców gwarantuje, że nasze produkty bardzo dobrze spełniają stawiane im oczekiwaniaZamów Kontakt Telefoniczny Formularz Kontaktowy


Kraj pochodzenia

Nazwa
katalogu

Format pliku

IT FREZY GRAWERSKIE POŁÓWKOWE Z MONOLITU WĘGLIKA SPIEKANEGO PDF
IT FREZY PEŁNOWĘGLIKOWE 2-OSTRZOWE PRECYZYJNE MICRO PŁASKIE (MS122M) PDF
IT FREZY PEŁNOWĘGLIKOWE 2-OSTRZOWE PRECYZYJNE MICRO KULISTE (MS123M) PDF


PL FREZY TRZPIENIOWE VHM DO GRAWEROWANIA PDF


Zamów Kontakt Telefoniczny Formularz Kontaktowy