sobota, 20 lipca 2024r.
OFERTA
KONTAKT
DELTA
Szosa Chełmińska 155A
87-100 Toruń
sklep@delta.torun.pl
Telefony:
(+48) 56 659 63 02
(+48) 513 10 63 63
Fax:
(+48) 56 659 63 02
Telefony czynne
w godzinach pracy:
poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00
PL9562026251
Wiertła

Wiertła hm do drewna i materiałów drewnopochodnych

        Wiertła do drewna i otwornice. Prezentujemy bezkonkurencyjne rozwiązania w kategorii wierteł. Wierzymy, że oferując naszym Klientom najwyższej jakości wiertła, sprostają oni nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Wykonane z jakościowej i niezawodnej stali, pozwolą wywiercić otwory tam, gdzie zwykłe wiertła nie mają szans.
W trosce o zapotrzebowanie Klientów, nasza oferta obejmuje wiertła koronowe z ostrzami węglikowymi (VHM), jak i z HSS z domieszką 8% kobaltu. Pierwsze z nich, dzięki swojej konstrukcji, uniemożliwiają przypalenia w trakcie wycinania otworów. Przeznaczone są one do wycinania otworów w stali, metalach kolorowych, drewnie i materiałach drewnopodobnych, regipsie itp. w zakresie średnic do 150mm, zarówno za pomocą wiertarek ręcznych (w tym udarowych), jak i stołowych, bądź też magnesowych.

W ofercie także: wiertła przelotowe, nieprzelotowe, wiertła puszkowe, z płytkami HM, standardowe i Xtreme, wiertła puszkowe HM. Każdy produkt dostępny w naszym salonie sprzedaży, cechuje się dłuższą trwałością, niezawodnością i najwyższym stopniem zaawansowania.

Z całą pewnością odnajdą Państwo w naszej ofercie produkty dopasowane do własnych potrzeb. W przypadku pytań czy niepewności, pozostajemy do Waszej dyspozycji.
Kraj pochodzenia

Nazwa
katalogu

Format pliku

IT WIERTŁA PRZELOTOWE I NIEPRZELOTOWE Z OSTRZAMI HM PDF
PL WIERTŁA PRZELOTOWE I NIEPRZELOTOWE Z OSTRZAMI HM PDF


IT WIERTŁA PUSZKOWE Z OSTRZAMI HM PDF


DE WIERTŁA KORONOWE - OTWORNICE Z OSTRZAMI VHM ORAZ HSS PDF


Zamów Kontakt Telefoniczny Formularz Kontaktowy